Wuxi Hengnuo keemiliste seadmete tootmine Co, Ltd
Kodu > Uudised > Sisu
Kuidas tagada et viilutamine masin õmbluseta terasest tross ei ole katki?
- Oct 11, 2017 -


Kui see kuulub viilutamine masin õmbluseta terasest tross katki, juhe katki tavaliselt kolm või üle kolme lahustub read, võimaldama ka professionaalsed töötajad kohta viilutamine masin tross kinni. Kui seadme korrosiooni, võib vähendada õmbluseta terasest tross ring viilutamine masin tugevust. Meie personal peaks lõpetage kohe nende kasutamine ja nõuavad viilutamine masin põhjalikult läbi vaatama. Meil on paar aastat tagasi kontrollida soovitatav 35W * K7 / 28mm nagu viilutamine masin tross valitud, et tagada, et viilutamine masin õmbluseta terasest tross on katki.
Viilutamine masin tross ja viilutamine masin tross vahel seos on väga lähedal, viilutamine masin tross on laialt kasutusel viilutamine masin, tõstmise tegevuse.
1, viilutamine masin tross protsessi, vajadust tugevdada Lihtsaltkasutatav tooted, viilutamine masin juhtme sees vajadust jaotada 1/3 ulatuses kasutusel. Tingitud deformatsiooni seonduvate, peame ka pingutage uuesti viilutamine masin tross jõud, mis vajadusel tagab töökindluse ühine protsessis.
2, kui me määrata traat köie otsas viilutamine masin, meil on kaks võimalust kasutada ja neid parandada. Üks Kaheinimesetuba sõlm meetodil määrata viilutamine masin tross, teine on ühe sõlm meetodil määrata viilutamine masin tross.
Et teha selle kasutamine enam normaalne viilutamine masin õmblusteta terastrossi kasutamisel, tuleb hinnata viilutamine masin õmbluseta terasest tross toodete õigeaegse analüüsimise ja töötlemise töötajatele. Kui viilutamine masin õmblusteta terastrossi pikkus on suurem kui traadi purunemise, murtud ridade arv ületab 5%, siis peaksite lõpetama viilutamine masin õmbluseta terasest tross ja võimaldama ka erialaspetsialistid ning õmblusteta terastross, viilutamine masin põhjaliku kontrolli.
Ehitus ja üksikisikutele, meenutas on oluline märkida, et viilutamine masin tross on: viilutamine masin tross sammul, meil tuleb kontrollida trumm, kontrollida drum groove tõttu viilutamine masin tross pikaajaline kulumine, servast serva trumli groove kujuneb teravnurk, vähendab see nurk viilutamine masin gold tross, võib lõigata viilutamine masin tross, põhjustades avarii. Kui trumm kannab tõsiselt, spool tuleb vahetada ja kui serva soon näeb terav, peab terava serva. Ehitaja peab pöörama tähelepanu stressiolukordi tross viilutamine masin ja mis tahes osa või tükeldamine või viilutamine masin tross rebend peavad olema valvsad.
Kui ringkonnakohtu viilutamine masin on relee ära lõigatud, viilutamine masin Circuit ion kahjustab relee. Tegelikkuses viilutamine masin releed kaar pikendavad ja tugevdavad kontaktid korrosiooni. Katsed näitavad, et viilutamine masin vaakum kontakti releede abil on viilutamine masin circuit elektrikatkestuste sest see võib pärssida kaar circuit, st me ütleme, et sellel on jõud arc kustutustööde. Arc vähendab korrosiooni viilutamine masin ja pikendab viilutamine masin. Tavapäraste viilutamine masin releed kontakti takistus sõltub mitu korda kasutada, kuid viilutamine masin vaakum relee kontakti takistus on püsiv vastupanu on madal ja kontakt on hõbedast aerosool ning parandada Slicing masina stabiilsust relee vähendab vastupanu kontakti ajal.
Viilutamine masin relee kontaktide rühmale, tavaliselt kolme kontaktidega, kontaktid, rohkem ja vähem iga vallas riigi keskel on staatilise kontakti. Kui viilutamine masin kontakti relee mähis on pingestatud, pole teisaldatav kontakt ja staatilise kontakti. Teise suletud coil viilutamine masin on elektriliselt ja teisaldatav kontakt on teisaldatav. Avamisel suletakse, suletud originaal katki, viilutamine masin ringkonnakohtu seisukorra vastupidiseks, et saavutada konverteerimise eesmärgiks. See vahetus rühm viilutamine masin on ka viilutamine masin Teisendusfunktsiooni releed. Hääl eesliide "Z" tähistamiseks sõna "go". Lisaks relee viilutamine masin võib olla üks või mitu ühendust sõprade, kuid neid kolme vormi viilutamine masin ei häiri üksteist.